جستجوی پیشرفته
ما 0 نتایج
نتایج جستجوی شما

اپلیکیشن ایوند خدمتی جدید برای اهالی رویداد

ارسال توسط evand_admin در خرداد 6, 1393
| 0

برای دسترسی آسان به معرفی رویدادها، پروفایل خود، دسترسی سریع به بلیت رویدادهایی که ثبت نام کرده اید و کاربری ساده و راحت، اپلیکیشن ایوند را برایتان طراحی کرده ایم تا ثبت نام در رویداد ومدیریت رویدادهای موردنظرتان، آسان‌تر از قبل باشد. اپلیکیشن ایوند را از مارکت‌های مختلف نرم افزاری مثل کافه بازار یا سیب اپ یا گوگل پلی دانلود کنید.

اپلیکیشن ایوند

بعد از نصب برنامه و باز کردن آن، با فضای کاربری ساده و روان اپلیکشن روبرو می‌شوید. ابتدا نام کاربری و کلمه عبور خود را که در سایت ایوند استفاده می‌کنید وارد کنید. کافی‌ست شهر خود را مشخص کنید. پس از آن با انتخاب حداقل سه مورد از علاقمندی‌های خود از بین موضوعات رویدادها، و زدن دکمه‌ی ادامه، وارد فضای کاری برنامه می‌شوید.

اپلیکیشن ایوند پنج قسمت اصلی دارد:

رویدادهای پیشنهادی
رویدادهای داغ
جستجو
رویدادهای نشان شده
پروفایل

اپلیکیشن ایوند

در قسمت رویدادهای پیشنهادی، با توجه به علاقمندی‌هایی که در ابتدا انتخاب کردید، رویدادهای مناسب به شما معرفی می‌شوند.

رویدادهای داغ به معرفی پربازدیدترین و پرفروش ترین رویدادهای ایوند می‌پردازد و شما در این قسمت می‌توانید در جریان داغ‌ترین رویدادهای روز باشید.

اپلیکیشن ایوند

با نوشتن نام رویداد یا برگزارکننده‌ی مورد نظر خود در قسمت جستجو، می‌توانید به راحتی به صفحه‌ی رویداد مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید.

در صورتی که از رویدادی خوشتان بیاید، می‌توانید با نشان دار کردن آن، مطمئن باشید که آن رویداد را از دست نمی‌دهید و همیشه در قسمت رویدادهای نشان شده به شما نشان داده می‌شوند تا در فرصت دیگری به ثبت نام بپردازید.

در هر یک از این چهار قسمت با لمس رویداد مورد علاقه‌ی خود وارد صفحه‌ی مخصوص آن شده و می‌توانید به راحتی و با سرعت ثبت نام کرده و بلیت رویداد را تهیه کنید.

قسمت پروفایل شما هم حاوی اطلاعات شخصی‌تان است. با لمس دکمه‌ی پروفایل سه بخش مختلف این قسمت را می‌بینیم. قسمت بلیت‌های من که از طریق آن دسترسی سریع و آسان به بلیت‌های تهیه شده‌ی خود دارید. قسمت علاقمندی‌ها که می‌توانید با انتخاب یا تغییر موضوعات مورد علاقه، پیشنهادهای رویدادی بگیرید. در قسمت تنظیمات هم می‌توانید علاوه بر تغییر شهر خود، ارسال پیام‌ها و یادآوری‌های رویدادها و نیز خبرنامه‌ی ایوند را فعال کنید.

اپلیکیشن ایوند

با نصب اپلیکیشن ایوند شما به راحتی می‌توانید به اطلاعات تمامی رویدادها، امکان ثبت نام و نیز بلیت هایی که خریداری کرده اید دسترسی داشته باشید.

مشاوره رایگان

مقایسه کنید